Pejabat Ketua Pengarah 
Bil.  Nama  Jawatan   No. Telefon Emel[at]mysa.gov.my
 1.  Haji Azlikamil bin Napiah  Ketua Pengarah MYSA    azli
 2.  Siti Farida binti Hamzah  Setiausaha Pejabat   03-2696 6801  sitifarida
 3.  Zubir bin Saharuddin  Pembantu Operasi  03-2696 6801  zubir

  

Pejabat Timbalan Ketua Pengarah
Bil.  Nama  Jawatan   No. Telefon Emel[at]mysa.gov.my
 1.  Adnan bin Ismail  Timbalan Ketua Pengarah
 (Penyelidikan dan Pembangunan)  
 03-2696 6804  adnan
 2.  Nik Mazlina binti Nik Mustapha  Timbalan Ketua Pengarah
 (Perkhidmatan Teknikal dan Operasi)
 03-2696 6802  mazlina
 3.  Nurain binti Abd Karim  Setiausaha Pejabat
 Pejabat Timbalan Ketua Pengarah
 Penyelidikan dan Pembangunan
 03-2696 6805  nurain

 

Unit Integriti
Bil.  Nama  Jawatan   No. Telefon Emel[at]mysa.gov.my
 1.  Amalina Ayu binti Abdullah  Pegawai Tadbir & Diplomatik  03-2696 6928  amalina
 2.  Noor Farhana binti Abdullah  Pembantu Tadbir (P/O)  03-2696 6935  farhana

 

Bahagian Khidmat Pengurusan
Bil.  Nama  Jawatan   No. Telefon Emel[at]mysa.gov.my
 1.  Ahmad Fairuz bin Mohamed Noor  Pengarah Bahagian
 Khidmat Pengurusan
 03-2696 6806  afairuz
 2.  Salfarida binti Ali  Pegawai Tadbir & Diplomatik

 03-2696 6821

 salfarida
 3.  Lijah Wati binti Haji Usman  Penolong Pegawai Tadbir  03-2697 3560   lijahwati
 4.  Muhammad Helmy bin Dazman  Penolong Pegawai Tadbir

 03-2696 6929

 helmy
 5.  Khairon binti Meor Ishak  Pembantu Tadbir (P/O)  03-2696 6941  khairon
 6.  Sapiyah binti Mohd Said  Pembantu Tadbir (P/O)  03-2696 6937  sapiyah
 7.  Usni binti Mahmud  Pegawai Khidmat Pelanggan  03-2697 3317  usni
 8.  Eliza binti Daud  Pembantu Operasi   03-2696 6937  eliza
 9.  Yuslina binti Yunus  Pembantu Operasi  03-2696 6935  yuslina
 10.  Zulkarnain bin Zainal  Pemandu Kenderaan     zulkarnain
 11.  Khairil bin Md Zain  Pembantu Tadbir (P/O)  03-2696 6934  khairil
 12.  Nor Hazilah binti Khalid  Pembantu Tadbir (P/O)  03-2696 6942  hazilah
 13.  Mohad Fairus bin Yazid  Pemandu Kenderaan    mohadfairus
 14.  Rosli bin Shari  Pemandu Kenderaan    rosli
 15.  Nor Azmir bin Ali  Pemandu Kenderaan    norazmir
 16.  Nurul Izzah binti Dzulkifli  Pembantu Tadbir (P/O)  03-2696 6942  nurul_izzah
 17.  Nurulashikin binti Mohd Zain  Pembantu Tadbir (P/O)  03-2696 6942  nurulashikin
 18.  Ahmad Syafik bin Mohamed Yusoff  Pembantu Operasi  03-2696 6935  syafik
 19.  Jumaiyah binti Junid  Akauntan   03-2696 6982  jumaiyah
 20.  Mohd Ramadan bin Ismail  Penolong Akauntan  03-2696 6983  ramadan
 21.  Muhammad Haffiz bin Tuilah  Penolong Akauntan  03-2696 6985  haffiz
 22.  Norasikin binti Rasib  Penolong Akauntan  03-2696 6984  norasikin
 23.  Nurul Aida Akma binti Mohamad  Penolong Akauntan  03-2696 6985  aida
 24.  Mohd Rahimi bin Ahmad @ Mohd Rashid  Pembantu Tadbir (Kew)  03-2696 6985  mohdrahimi
 25.  Siti Aishah binti Kusnan  Pembantu Tadbir (Kew)  03-2696 6985  sitiaishah
 26.  Nurul Syahidah binti Mohd Shamsuddin  Pembantu Tadbir (P/O)  03-2696 6939  nurulsyahidah
 27.  Zynuddin bin Abdollah   Penolong Pegawai Keselamatan   3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal)  zynuddin[at]cgso.gov.my
 28.  Abdullah bin Bakar   Pengawal Keselamatan  3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal)  abdullah
 29.  Mohd Zainizam bin Musa  Pengawal Keselamatan  3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal)  zainizam
 30.  Norazarin bin Hussin  Pengawal Keselamatan  3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal)  norazarin
 31.  Mohd Shahril bin Jusoh  Pengawal Keselamatan  3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal)  mohdshahril
 32.  Shamsul bin Wahit  Pengawal Keselamatan  3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal)  shamsul
 33.  Norliyana binti Ramli  Pengawal Keselamatan  3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal)  norliyana
 34.  Mohamed Nursyafiq bin Mohamed Yunus  Pengawal Keselamatan  3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal)  nursyafiq
 35.  Md Faizwan bin Mohd Rasdi  Pengawal Keselamatan  3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal)  faizwan
 36.  Mohd Syukri bin Abd Rased Naning  Pengawal Keselamatan  3-2696 6992 / 995 (Pondok Pengawal)  syukri
 37.  Mohamad Khushairie Amir bin Khairuddin  Pembantu Kemahiran  03-2696 6942  khushairie